Tuesday , 19 September 2017

Genel

Noel Bayramı

           Noel Bayramına cok az bir süre kaldı. Hristiyan kardeşlerimin Noel bayramını kutlar ve bereketli bir zaman geçirmelerini Tanrımızdan dilerim.  Diğer müslüman kardeşlerede şimdiye kadar yanlış bildikleri Noel bayramı hakkında bir hatırlatmada bulunmak isterim. Türkiyede yaşayan çoğu kişiler Noel bayramı ile yılbaşını karıştırıyorlar. Noel farklı Yılbaşı farklıdır. Yılbaşı hristiyanların kutlatıdığı bir bayram değildir.  Noel 25 Aralık günü kutlanır ve yılbaşı ... Read More »

Bu Haftanın İncil Bölümü

Bu hafta boyunca sizlerle Efesliler bölümünden radyomuzda sunacağız. İncil bölümü yayınlarımız her hafta güncellenecektir. Bu hafta Efeslilerden anlamadığınız konu olursa lütfen bizimle iletişime geçiniz. Read More »

Ezgiler Sunun Rabbe

Tanrımızı ezgilerle ilahilerle yüceltelim. Onun adını övelim. Tüm yer ve gökleri sevinç ezgileriyle inletelim. Read More »

Radyo Lütuf Topluluğu

Radyomuz hakkında düşüncelerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşmak isterseniz forumumuza giderek bizimle ve diğer dinleyiciler ile paylaşabilirsiniz. FORUMA GİTMEK İÇİN TIKLA… Read More »