Tuesday , 19 September 2017

Bize Katılın!

Merhaba sayın ziyaretçimiz. Radyo lütuf olarak her zaman gönüllü olarak Rabbin işini bizimle yapacak işçiler arıyoruz. Eğer sizde bizimle hizmet etmek istiyorsanız, kendinizi tanıtan kısa biz yazı ile bizimle iletişime geçiniz. Bizimle birlikte neler yapabilirsiniz size verilmiş armağan nedir butür bilgileride bildirmeniz rica olunur.

Rabbin Esenliği Lütfu her zaman sizinle olsun.

6 comments

  1. MERHABALAR RABBİN SEVGİSİ VE ESENLİĞİ SİZLERLE OLSUN SİZLERE GÖNÜLLÜ OLARAK KATILMAK İSTİYORUM VİDEO YAPIMCISIYIM SİZLERE HER KONUDA YARDIMCI OLABİLİRİM AYRICA KUTSAL KİTP BİLGİMDE İYİ 8 YILDIR İSA MESİH İMANLISIYIM,KIRKLARELİ MERKEZDE YAŞIYORUM..

  2. ben hristiyanim bana benim gibilere ulasin bursada yasiyorum amerika dogumluyum benim tek dilegim boyle radyolarin olmasi daha fazla turkiyede herkeze iman versin rab isa bu kadar

  3. sizinle rabin yolunda yoruumek istiyorum

  4. ben kayseri protestan hristiyanım radyo kurduğunuz için tüm kardeşlerimize teşekkür ederim kayseriden esenlik olsun..

    • merhaba ben 14 yıldır imanlıyım kilisemde tapınma önderiyim Radyo ve Televizyon Programcılığı okuyorum hem Rabbe hizmet etmek hemde okuduğum branşta çalışmak istiyorum ve insanlara güzel,faydalı şeyler sunabileceğime inanıyorum bana dönüş yaparsanız çok sevinirim detaylı konuşmak isterim teşekkürederim Rab sizinle olsun.

  5. Rabbin Esenliği Lütfu her zaman sizinle olsun.
    http://www.antalyalievdeneve.com.

Düşüncenizi paylaşın

Email adresiniz yayınlanmayacaktır. Yıldızlı bölümleri doldurmak mecburdur. *

*

Lütfen gerçek bir kişi olduğunuzu doğrulayınız! *